Canbridge Besin İntolerans Testi

 

 

Cambridge Besin İntolerans Testi

Cambridge Besin İntolerans Testi

Beslenme tarzınız parmak iziniz gibi size özeldir!

Kilo problemleri, şişkinlik, uykusuzluk, migren, alerji, astım, depresyon, sindirim sorunları ve birçok sağlık sorunlarınızın sebebi besin intoleransı olabilir...

Detaylı bilgi için http://www.besinintoleransi.com adresini ziyaret edebilirsiniz...

Cambridge Besin İntolerans Testi

Karmaşık şekilde seyreden besin etkileri ilk olarak günlük yaşamımızı etkiler ve "açıklanamaz" gibi görülen semptomların sebeplerini teşhis etmek genellikle zordur. IgG merkezli besin intoleransı semptomlarını deneyimleyen insanlar, çoğu zaman sağlık personelleri ve medya tarafından durumlarının "tamamen zihinsel" olduğuna inandırılırlar ve sebebin bulunmasındansa durumlarının fiziksel belirtileri tedavi edilir. Ama artık sorularınızın cevapları ve semptomlarınızın sebeplerini tanımlayarak uzun süreli rahatlama sağlayacak bir besin intoleransı testi var.
Cambridge Besin İntolerans Testleri;Cambridge Besin İntoleransı Testi Food Detective ; dünyanın en hızlı sonuç veren besin intoleransı testi olma özelliğine sahiptir. Sıklıkla tüketilen 59 besin 'e karşı hassasiyetinizi araştırır. Cambridge, 24 saat içerisinde Food Detective test sonucunuzu, 1 hafta içerisinde de sonucunuza uygun hazırlanmış raporunuzu size teslim eder.

Benzerleriyle kıyaslandığında gerek zaman gerek maliyet açısından çok ekonomiktir. Food Detective, kişiye özel tek kullanımlık makro array teknolojisiyle çalışan kitlerle uygulanmaktadır.Cambridge Besin İntoleransı Testi Food Print; bilimin besin intolerans testlerinde geldiği son nokta olan mikroçip (bioçip, DNA-çip, gen-array gibi isimlerle de anılan) yüksek teknolojisiyle size 120 yada 200' den fazla besine karşı intolerans derecelerinizi en ayrıntılı şekilde verir.

Cambridge Besin İntolerans Testleri;
bağışıklık sistemi yeterince gelişmiş 2 yaş üzeri çocuklara ve bağışıklık sistemiyle ilişkili medikal bir sağlık sorunu bulunmayan tüm yetişkinlere uygulanabilmektedir. Gebelik ve doğumdan 6 ay sonrasına kadar olan dönemde uygulanması sonucun doğruluğunu etkileyebileceğinden önerilmemektedir.

Cambridge Besin intoleras testi için lütfen önceden bizi arayarak randevu alınız.