Miha Bodytec

Kendinizi özel hissetmeniz için miha bodytec...

miha bodytec

Miha bodytec  Almanya patentli bir cihazdır. 8 temel kas grubuna aynı anda akım vererek çalıştıran dünyadaki tek ve en etkili cihazdır. Gönderilen akımları cihaz yağ oranınıza göre belirlemekte ve yağ hücrelerinin azalmasın tetiklemektedir. İncelmenizin yanı sıra kas kütlenizdeki artışı sağlayarak vücudunuzun güçlü, dinamik ve enerjik olmasını sağlamaktadır. 

Cihazımız 4 özel programdan oluşmaktadır. Basic, Advance, cellulit ve relax programlar. Basic programda aynen spor öncesinde olduğu gibi kaslarınızın açılmasını sağlayıp, akımın kas hücrelerinin en uç noktasına kadar ulaşmasını sağlıyoruz. Advance programda ısınan kaslarınızı, bölgesel problemleriniz doğrultusunda hareketler seçerek çalıştırıyoruz.

Böylelikle hem sıkılaştırıp hem de bölgesel incelmenizi sağlamış oluyoruz. 3. Programımız olan cellulit programda metabolizmamızı hızlandırıp yağ yakımına geçerek hem yağ yakıyor hem de selülitlerden kurtuluyoruz.  Bunu programı walker, dans, earobik yaparak eğlenceli bir şekilde uygulamaktayız.

En son program olan relax program da ise kas tutulmasına karşı üyeye masaj şeklinde uygulayarak sporumuzu tamamlıyoruz. Miha bodytec ile 30-35 dakikalık çalışmayla 6 saatlik antrenmana bedel sporu çok daha etkili ve eğlenceli bir şekilde yapmış oluyoruz.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız

Tel: 0392 366 62 61
Gsm: 0542 864 23 27