Power Plate İle İlgili Uzman Görüşleri

Dr. Levent Türbedar DERMAMED Klinikleri Power Plate ile düzenli olarak çalışmanın en büyük faydası zamandan tasarruf. Çok kısa sürede kasların %95'ini birden çalıştırma imkanını buluyoruz. Cihazın yarattığı istem dışı kasılmalar bacak, kalça ve kol gibi yerlerin dışında, sırt ve omuz gibi çok daha az harekete maruz kalan bölgelerdeki kasların bile derinlemesine çalışmasını sağlıyor. Üstelik eklem, bağ ve tendonlara ilave yük bindirmeden yapıyorsunuz bu çalışmayı"

Dr. Ali Kerim DİLER Estetica Medica. Dr. Ali Kerim DİLER'in ELLE dergisinin Mayıs 2006 ayı sayısında Power Plate hakkındaki görüşleri şöyle; " Birçok alanda ödüller almış bu cihazı biz kliniğimizde diğer sistemlerle birlikte kullanıyoruz. Aldığımız sonuç tek kelime ile mükemmel. Ocak ayından bu yana lokal yağlanmalar ve selülite karşı kullanıyoruz. Karboksi Terapi, introdermoterapi, elektrolipoliz gibi diğer tedavi yöntemleri ile kombine edildiğinde ise sinerji yaratarak çok efektif sonuçların alınmasını sağlıyor. Zira kasların çalışması tedavi edilen bölgelerdeki dokunun sıkılaşmasına neden oluyor. Ve tabii ki kilo verilmesini sağlıyor"

Dr. Jülide ERGİL JuliZen Ankara "Ben Ankara'da Power Plate'in öncüsüyüm. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve gerek ben gerek hastalarım son derece memnunlar. Bizim klinikte sadece spor yapılabilen bir mekanımız var, dolayısı ile biz gelenlerin tümünü hasta olarak tanımlamıyoruz. Zaman bulamadığından dolayı uzun soluklu spor programları yapamayan bir çok kişi Power Plate'i kullanmak için bizi seçiyor. Çok kısa zamanda tüm ihiyaçlarını karşılıyorlar; bir yandan spor yapıyorlar diğer yandan sonucu görüyorlar. Böylelikle motivasyonları artıyor."

Diyetisyen Taylan KÜMELİ TayLife Diyet ve beslenme programları ile birlikte kullanıyoruz. Biz çok memnunuz, tabi ki müşterilerimizde.

Dr. Gökşin PEKYALÇIN Florest Güzellik Merkezi Power Plate'i ilk kullanan kliniklerden biriyiz. Müşterilerimize kombine programlar ile de uyguluyoruz, ayrıca sadece Power Plate paketleri de sunuyoruz. Son derece etkili olduğunu görmekteyiz. Farklı bir cihaz ve tümüyle memnun etmekte.

Dr. Adnan ERDİNÇ Bursa Karboksiterapi, LPG yada diğer sistemlerle birlikte kulanıyoruz. Çok iyi sonuçlar almaktayız. Gelen müşterilerimizin ihtiyacı olan sporu Power Plate ile birlikte alıyoruz.

Kazım AYASBEYOĞLU Master Trainer Ben Power Plate'in Türkiye deki Master Trainer'iyim. Bununla birlikte Bağdat Caddesinde Türkiyenin ilk Stüdyosunu açtım. Şuanda 6 adet Power Plate cihazı ile müşterilerime sadece Power Plate seansları uyguluyorum. Doğru eğitim biçimi ile uygulanması şart. Çok kısa sürede tüm müşterilerimizi Power Plate bağımlısı yapıyoruz. Biz Power Plate'i "2 metrekarde spor salonu" olarak tanıtıyoruz.

Aydanur ŞİRİN Özel Eğitmen Bir çok ünlü ismin spor danışmanlığını ve eğitmenliğini yapmaktayım. Tüm öğrencilerim Powe Plate ile çalışmaktan memnun. Sadece 15 dakikalık çalışma ile zinde olmalarını sağlamak keyif vermekte.